טבעות אירוסין - לשם תכשיטים
הרשמה | החשבון שלי | סטטוס רכישה | עגלת קניות | שרות לקוחות
דף הבית | אודות | טבעות אירוסין | טבעות נישואים | יהלומים | תכשיטי מעצבים | צור קשר | English
טבעות אירוסין
טבעות נישואים
תכשיטי יהלומים
תכשיטי מעצבים
טבעות אבני חן
רעיונות למתנה
אירוסין לפי מחיר
צור קשר
- לקוחות מספרים
- הכר את היהלום
- אודות טבעות אירוסין
- Four C's
- שאלות ותשובות
- מידע על יהלומים
- האמת על יהלומים מטופלים
- מועדון חברים
- פינת עיון
תקנון האתר

אתר תכשיטי לשם - תנאי שימוש

תנאי שימוש כלליים

אתר זה הנו בבעלות תכשיטי לשם (להלן - "תכשיטי לשם", "החברה").

השימוש באתר זה מוצע לכם כשהוא מותנה בקבלת התנאים, התניות וההודעות הכלולים במסמך זה כלשונם על ידכם. לפיכך, השימוש באתר זה ייחשב כהסכמה מצדכם לכל התנאים, ההודעות וההתניות המופיעים בהסכם זה ולפיכך תנאי השימוש המפורטים להלן יהוו את ההסכם אשר יהיה בתוקף בעת שהנכם עושים שימוש באתר זה. הינכם רשאים לעשות שימוש באתר זה רק במידה והסכמתם לכל התנאים, התניות וההודעות המופיעות בו מתוך כוונה שהם יחייבו אתכם לכל דבר ועניין.

הנכם מתבקשים לקרוא הסכם זה בקפידה טרם שהנכם עושים שימוש באתר אינטרנט זה. במידה ואינכם מסכימים ו/או מעוניינים שהסכם זה יחייב אתכם, הנכם מתבקשים לעזוב את האתר.
השימוש באתר זה מותר אך ורק לאנשים ו/או גופים המסוגלים ביצירת התחייבויות משפטיות. אי לכך, במידה ואינכם עומדים בתנאי בסיסי זה (כגון, במידה והינכם קטינים), אינכם רשאים לעשות שימוש באתר ואתם מתבקשים לצאת ממנו.

מדיניות החזרת פריטים
תכשיטי לשם תחליף או תקבל בחזרה פריט שנרכש דרך אתר זה, על פי החלופות המפורטות להלן. כל פריט מוחזר או מוחלף חייב להיות באותו המצב כמו בעת רכישתו ובאריזתו המקורית. לא תתבצע החלפה או החזרה ללא הצגת החשבונית המקורית. טרם משלוח הפריט על ידכם, הנכם נדרשים ליצור קשר עם מחלקת קשרי הלקוחות של החברה, למייל:
service@leshemsjewelry.com
בכפוף לזכויותיכם על פי דין, תכשיטי לשם מציעה את החלופות הבאות לביצוע החלפות או החזרות:
החלפה תמורת פריט אחר - כל פריט שנרכש מאתר זה יכול להיות מוחלף בפריט אחר בעל מחיר זהה באתר. כמו-כן, הינכם יכולים לשלוח את הפריט שברצונכם להחליף באמצעות דואר רשום, בצירוף החשבונית המקורית, הסבר קצר בדבר סיבת ההחלפה, כגון - החלפת הטבעת בטבעת זהה אך בגודל אחר וכתובתכם העדכנית, בציון מספר טלפון בו הינכם זמינים. נציג ממחלקת קשרי הלקוחות של החברה יצור עמכם קשר תוך 48 שעות ממועד קבלת החבילה על ידי החברה לתיאום ההחלפה. כמו- כן, הנכם מוזמן ליצור עמנו קשר לתיבת דוא"ל:   
service@leshemsjewelry.com
החלפה תמורת שובר זיכוי אישי - כל פריט שנרכש מאתר זה ניתן להחלפה או המרה בשובר זיכוי, בשווי זהה לתשלום בפועל ששולם על ידכם באתר זה. שובר הזיכוי ניתן יהיה למימוש במשך שנה אחת, החל ממועד הוצאתו.                                                                                              

אחריות מוגבלת על התכשיטים
כל אחד מהתכשיטים הנמכרים באתר LeshemS נעשה על פי ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בעשיית התכשיטים, על כן אנו מעניקים לכל אחד מהמוצרים שלנו אחריות לתקופה כמפורט בהתאם לכל פריט. אחריות זו מכסה פגמים בייצור בלבד. כל פריט אשר נרכש פגום יתוקן או יוחלף. האחריות תקפה אך ורק בתנאי שהתכשיט אוחזק ברמה סבירה והגיונית, האחריות אינה מכסה מקרים של תכשיט שבור, קרוע או שרוט ואינה תקפה במידה והתכשיט תוקן בידי גורם אחר שאינו איש מקצוע של LeshemS. לקבלת מידע נוסף על אופן קבלת שירות במסגרת האחריות, אנא פנה למחלקת שירות הלקוחות שלנו במייל: service@leshemsjewelry.com

ביטול העסקה תמורת החזר כספי - ניתן לבטל רכישת פריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, על ידי משלוח הודעת ביטול בכתב לתא דואר 593, גבעתיים מיקוד: 53104, או באמצעות דואר אלקטרוני service@leshemsjewelry.com  ובלבד שהפריט יוחזר במצבו, כפי שהיה במועד רכישתו, ובאריזתו המקורית. לאחר המועד האמור לעיל לא ניתן לבטל את העסקה אלא אם צוין אחרת במודעת המכירה של הפריט בעת רכישתו. כמו כן ולמרות האמור לעיל לא ניתן לבטל רכישת פריטים בהם נעשה שינוי על פי משאלתכם כדוגמת שינוי מידה מיוחד או חריטה אישית. 

במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין הפריט לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי החברה - תתבקש להחזיר את הפריט למשרדי החברה, כשהוא באריזתו המקורית.
מובהר כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך הפריט פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

ביצוע רכישות באתר
דיוק בפרטי הפריטים: התצלומים המופיעים במודעות הפריטים מיועדים להמחשה בלבד. תכשיטי לשם עושה את מירב המאמצים להבטיח שהצבעים ו/או העיצובים ו/או הגוונים המופיעים בתצלום שבמודעת הפריט ישקפו את אלו הקיימים בפריט אשר יסופק לך על ידי החברה בפועל. עם זאת, ייתכנו שינויים ו/או אי דיוקים שמקורם בבעיות גרפיקה, טכניקה, שימוש בצגי מחשב ברזולוציות שונות, שימוש בתוכנות שונות וכיוצא בזה.  מובהר כי תכשיטי לשם אינה אחראית לטעויות מכל סוג שהוא שיופיעו באתר זה ובכלל זה טעויות במלל, טעויות בתיאור הפריט, במחירו, וכיוצ"ב והיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנה שמקורה בטעות, כאמור.

חל איסור על המשתמשים באתר להכניס שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפרטי המידע, התוכנה, הפריטים או הקשרים שמקורם באתר זה.

מדיניות מחירים ושיטות תשלום
תכשיטי לשם שומרת לעצמה את הזכות לשנות, בכל עת, את מחירי הפריטים ו/או השירותים המוצגים באתר, גם ללא הודעה מראש. המחיר בו תחויבו הנו זה המצוין באתר במועד בו ביצעתם את הקנייה. הרכישות באתר זה יכולות להיות מבוצעות תוך שימוש בכרטיסי אשראי מסוג ויזה כ.א.ל. לאומי קארד, דיינרס ומאסטרקארד (להלן - "כרטיסי האשראי"). התשלום באתר זה יכול להתבצע, במלואו, אך ורק באמצעות שימוש בכרטיסי האשראי בסליקה דרך האתר או בתשלום טלפוני, ו/או באמצעות העברה בנקאית: בנק לאומי, סניף 624, חשבון 2088778 וזאת בתיאום מראש. לא ניתן לשלם באמצעות המחאות ומזומן. תנאי מוקדם לביצוע הרכישה הוא קבלת כל האישורים הנדרשים מחברת האשראי או מהבנק של המזמין, כאשר הפריט יסופק לכתובת המזמין רק לאחר קבלת אישורים אלה.

זמינות הפריטים
פריטים ושירותים המצוינים באתר זה יסופקו על ידי תכשיטי לשם בתנאי שהם מצויים במלאי החברה במועד ביצוע ההזמנה. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, בכל עת וללא משלוח הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה ו/או מתן קשרי כלשהו על ידה והנכם מוותרים על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך. עם זאת, במקרה הנדיר בו, לאחר קבלת אישור ההזמנה, לא ניתן יהיה לספק את הפריט המוזמן, נציג החברה יצור עמך קשר ויציע לך את האפשרות לבצע הזמנה אחרת או לבטל את הזמנתך המקורית.

אישור הזמנה
לאחר שאישרת את הזמנתך, באמצעות השימוש באופציית "שלח", תועבר הזמנתך לחברה לשם ביצועה. החל מרגע אישור ההזמנה, כאמור, ההזמנה לא ניתנת לשינוי ו/או ביטול על ידכם. הזמנתך תאושר באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני שתגיע לכתובתך בתוך 48 שעות ממועד אישור ההזמנה. במידה והפריטים שהזמנתם אזלו מהמלאי, למרות שהם מופיעים באתר, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובכם, לא תהיה החברה חייבת לספק לכם את הפריטים שהזמנתם. במקרה זה, הודעה מתאימה תישלח לכתובתכם וכרטיסכם לא יחויב.

מדיניות מסירת ההזמנה
עלויות טיפול ומשלוח: דמי טיפול ומשלוח ייגבו בהתאם למצוין עת ההזמנה.  יצוין בזאת כי בעת ביטול או החזרת הזמנה, לא יוחזרו ללקוח דמי הטיפול והמשלוח, מסירת ההזמנה נעשית באמצעות מסירה אישית לידי המזמין. לא ניתן לבצע מסירות לכתובות של תאי דואר.

זמן אספקה
בכפוף לאמור בהסכם זה, תכשיטי לשם תספק לידיכם את הפריט שהזמנתם עד 21 ימי עסקים (אלא אם הוזכר אחרת במהלך ההזמנה)  (לא כולל ימי שישי שבת, ערבי חג וחג), ממועד אישור הזמנתכם. החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה.
אי עמידה בלוחות זמנים
במידה והזמנתכם לא התקבלה בתוך המועדים המפורטים לעיל, הנכם מתבקשים ליצור עמנו קשר לתיבת דוא"ל     
service@leshemsjewelry.com. עם קבלת הזמנתכם, הנכם מתבקשים לבדוק, בקפידה, את תוכן החבילה. אם ישנן אילו שהם הבדלים בין הזמנתכם לבין הפריט שקיבלתם, הנכם נדרשים לפעול בהתאם לאמור בפרק "ההחזרות".

זכויות קניין רוחני
מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני הקשורים באתר זה, ובכלל זה תוכנו, שמו, עיצובו, סימני המסחר וסימני השירות המופיעים בו, עיצובי התכשיטים וכל זכויות היוצרים, המדגמים והפטנטים המופיעים בו, הינם של תכשיטי לשם או של חברה אחרת הקשורה לתכשיטי לשם בלבד והם מוגנים על פי דין. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש. סימני המסחר באתר הינם קניינה של החברה בלבד - או, במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמתם, בכתב ומראש. תכשיטי לשם מאמינה בהגנה על זכויות קניין רוחני ותומכת בכל המאמצים להגנה על זכויות צדיים שלישיים. לפיכך, במידה והינך מאמין כי זכותו של צד ג' כלשהו נפגעת כתוצאה מכתב, דמות או עבודה, המוצגות באתר זה, הינך מתבקש להודיענו בכתובת הדוא"ל :
service@leshemsjewelry.com, תוך השארת פרטיך על מנת שניתן יהיה ליצור עמך קשר. הסרת כל חומר שהוא מן האתר, כתוצאה מפניית מאן דהוא, תיחשב כהפגנת רצון החברה לפתור סוגיות מחוץ לכותלי בית המשפט ולפנים משורת הדין ולא תיחשב, בשום פנים ואופן, כהכרה בכך שזכות צד ג' כלשהי נפגעה.

פרטיות באתר
הינכם מתבקשים לקרוא בקפידה את מדיניות החברה בכל הקשור למדיניות איסוף הנתונים והשימוש בפרטיכם האישיים כפי שיתקבלו באתר זה.

סודיות המידע:
תכשיטי לשם עושה כמיטב יכולתה כדי להגן על שלמות המידע המתקבל באתר זה ושמירתו בסודיות. איסוף המידע ושמירתו נעשים בסביבה מאובטחת ומשרתים את המטרה היחידה של זיהוי הלקוח בעת ביצוע הרכישה או במהלך ביקור באתר.

תכשיטי לשם עושה שימוש במספר כרטיס האשראי שלך רק במהלך ביצוע רכישתך הנוכחית. מיד בסיום כל עסקה ולאחר קבלת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה, נמחקים פרטי כרטיס האשראי שלך באופן אוטומאטי.

רישום וביטול הרישום
חלק מן השירותים באתר מצריכים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך וכתובת דוא"ל שלך. פרטים אלו נמסרים לחברה מרצונך החופשי ובהסכמתך. כמו-כן, תישאל האם הינך מתיר לחברה ליצור עימך קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכל הנוגע לחדשות החברה, פרסומים, השקת קולקציות חדשות ואירועים נוספים. תכשיטי לשם תעשה שימוש במידע זה רק על פי מדיניות פרטיות זו. באם אינך מעוניין לקבל הודעות מן הסוג הנ"ל, הודע לנו לתיבת דוא"ל    
service@leshemsjewelry.com  או דרך "צור קשר" על רצונך להימחק מרשימת הדיוור.

הגבלות שימוש
אתר זה מוגן תחת הדין הישראלי והדין הבינלאומי ובכלל זה זכויות יוצרים וסימני מסחר. הסכם זה אינו מעניק זכויות או רישיון לעריכת שינויים ו/או התאמות באתר זה ו/או בתכניו בין שהם נצפים, מורדים מן האתר או בעלי גישה אחרת. האישור הניתן לך לשימוש באתר אינו כולל: רכישה ו/או שימוש אחר למטרות מסחריות, העתקה או שכפול או הפצה או יצירת פריט כלשהו תוך שימוש במידע המופיע באתר זה, אלא באישור מפורש של החברה, פרט לשימוש המותר על פי חוק. כמו-כן, אינכם רשאים להכניס לאתר תכנים ו/או להעלות לתוכו מידע או קבצים או קודים שעלולים לשנות, לפגוע, להפריע או לפגום באתר זה או במידע הקיים בו או בזכויות קניין כלשהם של החברה או של צד ג' כלשהו.כמו-כן, חל איסור מוחלט לעשות באתר זה שימושים לא ראויים ולא מורשים ובכלל זה הכנסת "סוסים טרויאנים", "וירוסים", "תולעים" וכיוצ"ב תוכנות מחשב שיש בהן כדי להזיק. בנוסף, חל עליכם איסור להציג ו/או לפרסם ו/או לשתול באתר זה ו/או באתרים המקושרים אליו מידע ו/או חומר בלתי חוקי, בלתי מוסרי, מאיים, גס, שיש בו משום לשון הרע וכיוצ"ב.

בקרה על תכנים
למרות שלתכשיטי לשם אין כל חובה לפקח על התכנים שיפורסמו באתר על ידי משתמשיו, ובכלל זה מידע שיסופק על ידכם, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבקר, לפקח, למנוע, לאסור ולגלות כל מידע שתידרש להעביר על פי דין, מתוך אמונה שגילוי מידע, כאמור, הינו הכרחי לצורך הקפדה על דרישות החוק, שמירה על זכויות קנייניות, ובכללן קניין רוחני, של החברה ו/או צדדים שלישיים המופיעים באתר או לצרכי הגנה על אינטרסים ציבוריים אחרים.

אין אחריות על האתר
אתר זה, ובכלל זה תוכנו והמידע המופיע בו, כל קישור לאתר אחר המופיע בו, ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS), בלא כל התחייבות מצד החברה. אי לכך, אין באמור באתר ו/או במסמך זה משום מצג מצד החברה בדבר האמינות, ההתאמה, העיתוי המתאים ומידת הדיוק של המידע, התוכנה, הפריטים, הקשרים והגרפיקה הנלווית לאתר זה למטרה כלשהי. לפיכך, לא תהיה לכם כל טענה, דרישה, תביעה כלפי החברה בגין תכונות הקשרי, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיכם ודרישותיכם. תכשיטי לשם אינה מתחייבת לכך ש: (א) הקשר באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלי הפסקות; (ב) שהפעילות באתר תתקיים בבטחה וללא טעויות; (ג) שהאתר יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי תקשורת לאתר - אצל החברה או מי מספקיה; (ד) שהמידע המסופק ימלא אחר כל דרישה או ציפייה; (ה) שכל בקשה תיענה במועד ­­שתוצאות השימוש באתר זה יהיו אמינות ומדויקות; (ח) שכל טעות במידע המופיע באתר זה תתוקן.

שינויים
תכשיטי לשם שומרת על זכותה להכניס, בכל עת ואף ללא הודעה מוקדמת, שינויים בתנאים, בהתניות ובהודעות החלים על השימוש באתר אינטרנט זה. הנכם מתחייבים כי השנויים הנ"ל יחולו עליכם והם יחייבו אתכם, מיד עם הכנסתם. הננו ממליצים לכם לקרוא את הגרסה המעודכנת של תנאי השימוש באתר זה.

סיום ההסכם
תכשיטי לשם שומרת על זכותה הבלעדית לסרב להעניק גישה לאתר זה, או לכל חלק ממנו, לכל משתמש, ובכלל זה לכם, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. כמו-כן, החברה תהיה רשאית להפסיק את ההתקשרות עמכם, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא מתן הודעה מוקדמת. עם סיום ההתקשרות ו/או ביטולה, הנכם נדרשים לחדול מיד מעשיית שימוש באתר זה. בנוסף, תהיה רשאית החברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לחדול מאספקת שירותים לאתר זה ו/או לחדול מהפעלת אתר זה, כולו או חלקו.

קישורים לאתרים אחרים
אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים על ידי החברה, אלא בידי גורמים אחרים. קישורים אלו נועדו לנוחיותכם ועל מנת להעשיר את חווית הגלישה באתרנו בלבד. אין לחברה שליטה באתרי אינטרנט אלו, ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם ו/או למידע הכלול בהם ו/או לאיכותם ו/או לרמתם ו/או לסיכון הנובע מהשימוש בהם. אין בהכללת קישורים אלו באתר אינטרנט זה משום אישור לחומר המופיע בהם, ואין בהם כדי להעיד על קשר כלשהו עם מפעילי האתרים האמורים.

איסור על שימוש בלתי חוקי או אסור
כתנאי לשימוש באתר זה חלה על כל המשתמשים החובה כלפי החברה שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית, ולשום מטרה אסורה על פי התנאים, התניות וההודעות הכלולות במסמך זה. לפיכך, חל איסור להשתמש באתר זה בכל דרך אשר עשויה להזיק, לנטרל, לגרום לעומס-יתר או לשנות את האתר, להתערב בתכניו או בהנאה או בשימוש של כל גורם אחר באתר. חל איסור על קבלת גישה בלתי מורשית לאתר, לחשבונות, מערכות מחשב או לרשתות אחרות הקשורות לאתר, באמצעות HACKING, "כריית" סיסמאות או בכל דרך אחרת. באופן מפורש חל איסור על איסוף מכל סוג של התמונות והפרטים המוזנים באתר על מנת לעשות בהם שימוש מסחרי או אחר. כמו-כן, חל איסור לעשות שימוש באתר זה כקישור לאתרים ו/או באתרים אחרים והחברה שומרת לעצמה את הזכות לפעול בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה על מנת להביא להפסקה מיידית של פעילות אסורה, כאמור לעיל.

דין ושיפוט
הסכם זה מוסדר על פי חוקי מדינת ישראל בלבד. הנכם מסכימים בזה כי בכל מחלוקת הנובעת מהשימוש באתר זה או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט של בתי המשפט במחוז תל-אביב-יפו, ושם יהיה מקום השיפוט.


הודעות כתובות
כל הודעה או מסמך אחר לתכשיטי לשם ייעשו בכתב, ויישלחו בדואר רשום. לתא דואר 593, גבעתיים, מיקוד:53104 , הודעה כאמור תחשב כאילו נתקבלה אצל החברה בתוך 72 שעות ממועד המשלוח בדואר רשום, כאמור, או עם מסירתה אם נמסרה ביד.

ויתור על זכויות
בכל מקרה שהחברה לא תשתמש באחת או יותר מזכויותיה בהתאם להסכם זה, לא ייחשב הדבר כויתור או השלמה מצד החברה ולא יהא בכך משום מניעות נגדה.


 

 

 

 

 

 

 

 

  עמוד הבית | אודות LeshemS | מפת אתר | תכשיטים | יהלומים | טבעות אירוסין | עיצוב תכשיטים | תקנון | הרשמה לאתר | צור קשר | קישורים | מתנות

מידע כללי

דף הבית

אודות LeshemS
איך לבחור טבעת

פינת עיון
תגובות הלקוחות
מדיניות

מדיניות החזרה
מדיניות משלוחים
מדיניות תשלומים
סודיות ואבטחת מידע
תקנון האתר
תכשיטים

תכשיטי מעצבים
עיצוב תכשיטים תלת מימדי
התכשיט כמתנה
מושגים חשובים
תכשיטים באינטרנט
שיבוץ יהלומים
טבעות אירוסין

טבעות בשילוב יהלומים צידיים
טבעות שלוש אבנים
טבעות אירוסין סוליטר
סט טבעות אירוסין נישואים

טבעות נישואים לגבר

טבעות נישואים לאישה

יהלומים

טבעת יהלום

צמידי יהלומים
תליוני יהלומים
עגילי יהלומים

תעודה גמולוגית
למד על יהלומים
המלצות

בניית אתרים
קידום אתרים
קידום עסקים
בתחום החתונות
קישורים

בניית אתרים 


תכשיטי לשם - LeshemS - יצרני טבעות אירוסין עם יהלום מרכזי, טבעות אירוסין עם יהלומים בצדדים, טבעות אירוסין Vintage, טבעות אירוסין טוויסט, טבעות אירוסין עם שלושה יהלומים וגם טבעות נישואים.אין להעתיק תמונות של טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה, עגילים, תליונים, צמידים או כל תוכן אחר מאתר זה ללא אישור בכתב.התוכן והתמונות צולמו ונערכו ע"י תכשיטי לשם בבלעדיות. כל הזכויות שמורות לתכשיטי לשם.

כל הזכויות שמורות © 2007-2012 LeshemS Jewelry

Developed by Nextek Interactive